Mavi Kartuş

iOS için Alışveriş Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 23.0 MB
  • Version 1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma 2014 Mavi A.Ş.
Mavi Kartuş uygulamasını iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza hiç bir uyum sorunu yaşamadan çok kolay bir şekilde yükleyebilir ve alışverişi sizin için tam bir keyfe dönüştürecek olan mükemmel bir uygulamaya sahip olabilirsin

Mavi Kartuş uygulamasını iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza hiç bir uyum sorunu yaşamadan çok kolay bir şekilde yükleyebilir ve alışverişi sizin için tam bir keyfe dönüştürecek olan mükemmel bir uygulamaya sahip olabilirsiniz.

Alışveriş yapmayı çok seven, fakat buna ayıracak vakti olmayan kullanıcılarımız için geliştirilmiş olan bu uygulama, kolay kontrol edilebilen menüsü ve kullanışlı yapısı sayesinde uygulama, siz alışveriş tutkunları için tam bir keyif olacak. Mavi mağazasının ürünlerini takip edebileceğiniz ve çılgınca alışveriş yapabileceğiniz bu uygulamaya bayılacaksınız.

Evinizin en rahat koltuğuna oturup, arkanıza yaslanın ve kahvenizi elinize alıp uygulamayı açıp Mavi mağazasının birbirinden şık tüm ürünlerini incelemeye başlayın. İndirimde olan fırsat ürünlerini de takip edebileceğiniz bu uygulama ile yapacağınız alışverişlerinizde ayrıca mavi kartuş kartınızı da kullanabilecek, kartınızda puan biriktirecek ve bu puanlar ile istediklerinizi alabileceksiniz. Alışveriş hiç bu kadar keyifli olmamıştı.

Daha Fazla Göster
Mavi Kartuş indir
DİĞER SÜRÜMLER